Toshiba Klima Inverter Horai RAS-B10J2FVG-E1 / RAS-10J2AVSG-E1
164,539.00 рсд
Cena sa montažom 181000
- Inverter klima veličine 10000 BTU
- Gas: R32A
- Opseg rada: -15°C do +46ºC
- Garancija: 3 godine
Da li Vam je potrebna i ugradnja?
- Izaberite aparat
- Dogovorite termin ugradnje
- Naši serviseri Vam donose aparat ili ga dobijate dostavom
- Nazovite za detaljne informacije:
062 503 200
Opis
| Montaza | Sa montažom, Bez montaže |
|---|---|
| Proizvođač | Toshiba |
| Tip | Inverter |
| Veličina | 10000 BTU |
| Uvoznik | Toshiba Srbija |
| Garancija | 3 godine |
| Kapacitet klima uređaja | 10000 BTU |
| Kapacitet hlađenja | 10000 BTU |
| Kapacitet grejanja | 10000 BTU |
| Energetska klasa | A+++ |
| Potrošnja pri hladjenju (kW) | 0,54 kW |
| Potrošnja pri grejanju | 0,74 kW |
| WIFI | Da |
| Freon | R32 |
| Opseg rada | -15°C do +46ºC |




